• Обновено
Kacakid 2017 Нови Памук 2 Бои Лето Бебе Деца Девојки Солидна Pantyhose Тесни 0-7 Години

Kacakid 2017 Нови Памук 2 Бои Лето Бебе Деца Девојки Солидна Pantyhose Тесни 0-7 Години

DEN 217.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
Fit 0 to 3 Years, Fit 4 to 7 Years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
KA1165
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Kacakid

Купувачи како што избираат