• Обновено
Mxfans 4x Стрелките на Моделот Сунѓерот Внатре Mxfans Гума Пневматик за РК 1:10 On-road Трки Автомобил Црна

Mxfans 4x Стрелките на Моделот Сунѓерот Внатре Mxfans Гума Пневматик за РК 1:10 On-road Трки Автомобил Црна

DEN 185.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Бренд Име:
Mxfans
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Материјал:
Гума
Четири тркала Атрибути:
радио контрола
боја:
Црна
Материјал:
Гума
Надворешен дијаметар:
65mm/2.56
Внатрешен Дијаметар:
52mm/2.04
Ширина:
26mm/1.02
Тежина:
76g

Купувачи како што избираат