• Обновено
Marsnaska нови Црна USB 2.0 За Y Моќ Кабел за Податоци Б Машки И Мини Пристаниште 5-Pin За Мобилни HDD

Marsnaska нови Црна USB 2.0 За Y Моќ Кабел за Податоци Б Машки И Мини Пристаниште 5-Pin За Мобилни HDD

DEN 37.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
0.2 m
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Marsnaska
Тип:
Сериски Кабел
Број На Модел На:
K0425
Тип:
USB Кабли

Купувачи како што избираат