• Обновено
40cm бела свадба централен настан партија декорација Цвет Мирување Цвет рек табела централен табела декорација 10pcs/многу

40cm бела свадба централен настан партија декорација Цвет Мирување Цвет рек табела централен табела декорација 10pcs/многу

DEN 4320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Стил:
Модерна
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
VVV
Материјал:
Метал

Купувачи како што избираат