• Обновено
(10 парчиња) LF442 LF442CN DIP8 оригиналната во парк

(10 парчиња) LF442 LF442CN DIP8 оригиналната во парк

DEN 186.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународни стандарди
Моќ Дисипација:
Меѓународни стандарди
Температурата На Работа:
Меѓународни стандарди
Бренд Име:
MOUGOL
Број На Модел На:
Како наслов
is_customized:
Yes
Примена:
интегрирано коло

Купувачи како што избираат