• Обновено
6PCS 30A SimonK Prgramme РК Brushless ESC Со БЕК 2A за 450 500 550 Quadcopter Multicopter

6PCS 30A SimonK Prgramme РК Brushless ESC Со БЕК 2A за 450 500 550 Quadcopter Multicopter

DEN 707.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
Readytosky
Алатка Материјали:
Налепница
Број На Модел На:
30A SimonK
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Моторс
За Возило Тип:
Авионите
Технички параметри:
Вредноста 4
Материјал:
Композитен Материјал
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
боја:
Црна
Capicity:
30A SimonK
Употреба:
Quadcopter
конектор:
3.5 mm
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат