• Обновено
Kerui K16 Безжична RFID Допир, Тастатура За Wifi PSTN GSM Дома Куќа Аларм Систем за Безбедност, Систем 433MHz

Kerui K16 Безжична RFID Допир, Тастатура За Wifi PSTN GSM Дома Куќа Аларм Систем за Безбедност, Систем 433MHz

DEN 623.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
K16
Бренд Име:
KERUI
Компатибилен алармот :
сите Kerui Аларм Panel

Купувачи како што избираат