• Обновено
ПРО Бб Soprano Saxophone Црн Никел Тело,Сребро Позлатен Бел и Клучеви

ПРО Бб Soprano Saxophone Црн Никел Тело,Сребро Позлатен Бел и Клучеви

DEN 19176.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Број На Модел На:
како се покаже
Глава Материјал:
bakelite
Површината Материјал:
Црн Никел Сребро.
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат