• Обновено
SUNYIK 1Pc Црна Акрилна Спирала Коси Месо Тунелот Уво Носила Проширувач се Протега Plug Полжав

SUNYIK 1Pc Црна Акрилна Спирала Коси Месо Тунелот Уво Носила Проширувач се Протега Plug Полжав

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Бренд Име:
SUNYIK
Метали Тип:
Никој
Големина Детали(Приближно):
12Ga(2mm)/8Ga(3мм)/6Ga(4mm)/4Ga(5mm)/2Ga(6mm)/0Ga(8мм)/00Ga(10мм)
Количина:
1pc
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат