• Обновено
Новиот Бренд УВ Лампи replacemnt за Светлината-извори G36T5L/U

Новиот Бренд УВ Лампи replacemnt за Светлината-извори G36T5L/U

DEN 1440.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
сертификација:
CE
Број На Модел На:
0215489
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат