• Обновено
Ќе се Сретнеме Повторно од не ' Рѓосувачки Челик Срце Облик Пепел Cremation Накит Pendant Ѓердан Спомен Keepsake LY001

Ќе се Сретнеме Повторно од не ' Рѓосувачки Челик Срце Облик Пепел Cremation Накит Pendant Ѓердан Спомен Keepsake LY001

DEN 166.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
LY001

Купувачи како што избираат