• Обновено
381 Пила Синџири Најдобри Пополнување 3/8Теренот .063 Guage 33 инчен 105DL Видов Синџири

381 Пила Синџири Најдобри Пополнување 3/8Теренот .063 Guage 33 инчен 105DL Видов Синџири

DEN 695.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Структура:
Забот Синџир
Материјал:
Легура
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
3/8 .063
Функција:
Сечење Дрво
големина на ножот:
33 инчен
Синџири тип:
3/8 063 105DL
суровини:
SAE8660
chiansaw:
MS381

Купувачи како што избираат