• Обновено
YUPARD R5 LED Светилка Факел Searchlight центарот на Вниманието 800 Сму 3modes батерија 18650 тактички кампување фенер лов и риболов

YUPARD R5 LED Светилка Факел Searchlight центарот на Вниманието 800 Сму 3modes батерија 18650 тактички кампување фенер

DEN 432.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Рефлектори
Wattage:
5
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Модел на LED Монистра:
Q5
Бренд Име:
yupard
Осветлување Растојание:
200-500 m
Тело Материјал:
Алуминиум
Лумен:
800
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Зум:
No
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
18650,Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
251
боја:
Бела
Тип На Светилка:
yupard

Купувачи како што избираат