• Обновено
10 компјутери 38x115 mm Пластични Главата Dropper Темно Сина Шишиња DIY 50 ml Празни Етерично Масло Парфем Стаклени Шишиња

10 компјутери 38x115 mm Пластични Главата Dropper Темно Сина Шишиња DIY 50 ml Празни Етерично Масло Парфем Стаклени

DEN 671.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Тренди
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
боја:
Сина
Големина:
38x115 mm
Капацитет:
50 ML
Карактеристики:
dropper стаклено шише
Употреба:
Етерично Масло Шишиња/Подароци
Место на Потекло:
Yiwu Кина
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат