• Обновено
Бесплатен Превозот,Случаен Микс 2 Бои, Накит Пакување Drawable Сатен Bag9x12cm,Свадбен Подарок Перница & Пошта,500pcs/многу

Бесплатен Превозот,Случаен Микс 2 Бои, Накит Пакување Drawable Сатен Bag9x12cm,Свадбен Подарок Перница & Пошта,500pcs/многу

DEN 1152.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
KoMee
Предмет Тип:
Подарок пакување Кеси
Големина:
9x12cm
боја:
сребрена/златна боја
Материјал:
Сатенски
користат за:
подарок ,накит ,Сушени цвеќиња, козметика, бамбус јаглерод итн.

Купувачи како што избираат