• Обновено
SLINX 1402 5mm Neoprene Маскирна Мажи Две Парчиња Нуркање Костум Нуркањето Spearfishing Рибари Бански Wetsuit Маскирани

SLINX 1402 5mm Neoprene Маскирна Мажи Две Парчиња Нуркање Костум Нуркањето Spearfishing Рибари Бански Wetsuit Маскирани

DEN 5036.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SLINX
Материјал:
Viscose
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
1402
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Купувачи како што избираат