• Обновено
Трговија на големо круг стакло ѓердан бидете Мирни и Љубов Мачки pendant бидете Мирни ѓердан шарм стакло cabochon ѓердан

Трговија на големо круг стакло ѓердан бидете Мирни и Љубов Мачки pendant бидете Мирни ѓердан шарм стакло cabochon

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm-55cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
gn
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,Бакар и Црна
Пакет:
Газа перниче..
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
boho ѓердан
жешка:
mandala ѓердан

Купувачи како што избираат