• Обновено
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За IBM Thinkpad i1442 i1460 i1480 i1482 i1483 i1500 i1540 i1541 i1542 i1562 i1592 i1700 Полнење

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За IBM Thinkpad i1442 i1460 i1480 i1482 i1483 i1500 i1540 i1541 i1542 i1562 i1592 i1700

DEN 943.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DBJBA
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
7.5 А
Излезниот Напон:
16V
Компатибилен Бренд:
За Леново,За Thinkpad
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За IBM Thinkpad Адаптер
Приклучок Тип:
како Слика
Излез:
16V 7.5 А
Конектор Големина На:
4PIN
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
гаранција:
3 Години
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат