• Обновено
3M 3,5 mm приклучок за Слушалки Стерео Аудио Продолжување M/F Машки Женски Кабел Црна

3M 3,5 mm приклучок за Слушалки Стерео Аудио Продолжување M/F Машки Женски Кабел Црна

DEN 57.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
3m
Бренд Име:
SENHODRONG
Пакет:
No
Пол:
Машко-Женски
оклопна:
Не-Заштитени
Примена:
Мултимедијални
Конектор тип:
Стерео
Конектор Б:
Џек
Конектор A:
Џек
Надворешниот Дијаметар:
other
Број На Модел На:
Други
Тип:
Други
Конектор Боја:
Други
Пакување:
Никој

Купувачи како што избираат