• Обновено
Поставен Нигериската Свадба Африкански Монистра Свадба Накит Поставите Кристал Монистра Накит Поставите Бесплатен Превозот HD6628

Поставен Нигериската Свадба Африкански Монистра Свадба Накит Поставите Кристал Монистра Накит Поставите Бесплатен

DEN 1272.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD6628
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат