• Обновено
Лаптоп батерии за DELL Inspiron N4010 M5010 M5030 N4110 312-0233 17R (N7010) 14Z Vostro 3450 07XFJJ 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за DELL Inspiron N4010 M5010 M5030 N4110 312-0233 17R (N7010) 14Z Vostro 3450 07XFJJ 11.1 V 6 ќелија

DEN 743.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Број На Модел На:
1002554 за 9T48V,14R (),N5010D,YXVK2,4T7JN,N4050,N7010D
Компатибилен Бренд:
ASUS
Производи Статус:
Акции
Батеријата Напон:
11.1 V
Тип:
Li-Ion

Купувачи како што избираат