• Обновено
Superbat 5 компјутери Бесплатен Превозот SMA-TNC adapter SMA Машки Plug да RP-TNC Женски Џек права

Superbat 5 компјутери Бесплатен Превозот SMA-TNC adapter SMA Машки Plug да RP-TNC Женски Џек права

DEN 225.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Инфо-АД-0308
Бренд Име:
Superbat
Тип На Производ:
Коаксијален, RF Адаптери
Карактеристики:
--
Серија:
Помеѓу Серија SMA-TNC
Монтажа Тип:
Бесплатни Виси
Се Конвертира Од (Адаптер Крај):
SMA Приклучокот, машки Pin
Се Претворат Во (Адаптер Крај):
RP-TNC Џек, машки Pin
Телото Позлата:
Nickelplated
контактирајте со позлата:
Goldplated
Стил:
Директно
Отпорност:
50 Ohm

Купувачи како што избираат