• Обновено
Замена 19V 3.42 НА 5.5*1.7 ММ 65W За Acer 5738 6920 7520 5738 6920 7520 1690 5315 5735 5920 5535 SADP-65KB Pa-1650-02 1690

Замена 19V 3.42 НА 5.5*1.7 ММ 65W За Acer 5738 6920 7520 5738 6920 7520 1690 5315 5735 5920 5535 SADP-65KB Pa-1650-02

DEN 234.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
5738 6920 7520
Пакет:
Yes
Адаптер Тип:
Замена AC Адаптер
Влезен Напон:
100-240V~1.2 ЕДЕН
Излезниот Напон:
19V-3.42 НА
Текст фреквенција:
50/60Hz
DC интерфејс големина:
5.5*1.7 мм
Тежина:
270g
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат