• Обновено
Servoless се Повлече со Метални Блок Quad Електрични Стигнале Опрема за Слетување PZ-15091M За РК Airpalne

Servoless се Повлече со Метални Блок Quad Електрични Стигнале Опрема за Слетување PZ-15091M За РК Airpalne

DEN 238.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
опрема за слетување

Купувачи како што избираат