• Обновено
Обичај Mural Позадина Европски Стил Стереоскопски 3D Њујорк Спалната соба Дневна Соба во ЖИВО Позадина Фото Позадина Дома Декор

Обичај Mural Позадина Европски Стил Стереоскопски 3D Њујорк Спалната соба Дневна Соба во ЖИВО Позадина Фото Позадина

DEN 446.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
jiadou
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
MU208
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Шема:
Yes

Купувачи како што избираат