• Обновено
Mxfans 4pcs Имитираат Пластични джантите за РК 1:10 Модел На патот Тркачки Автомобил Црна

Mxfans 4pcs Имитираат Пластични джантите за РК 1:10 Модел На патот Тркачки Автомобил Црна

DEN 174.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Бренд Име:
Mxfans
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Материјал:
Пластични
Четири тркала Атрибути:
тркало пречник на
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
модел скала:
1
Хексагонална зглобовите:
12mm/0.47
Ширина:
26mm/1.02''
Дијаметар:
52mm/2.05
Вкупната големина:
1.02*2.05(W*D)
Вкупната Тежина:
54g

Купувачи како што избираат