• Обновено
12V 180W полупроводнички законот за електронски Parr Peltier ладење филм за климатизација на вода за ладење ладно Алуминиум радијатор фан

12V 180W полупроводнички законот за електронски Parr Peltier ладење филм за климатизација на вода за ладење ладно

DEN 1560.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
моќност:
2.4 W
Бучава:
30dBA
Линии:
2 линии
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Имајќи:
Течност Имајќи
Бренд Име:
KOOLASON
Број На Модел На:
180W
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Живот:
50000 часа
Примена:
Процесор
Тип:
вода за ладење
Бучава:
20dBA
Фан Големина:
8 см

Купувачи како што избираат