• Обновено
75th РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА колекции 40 инчи ГИГАНТ ЗЛАТО број 75 ФОЛИЈА mylar БАЛОНИ на сос служ 7 & 5

75th РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА колекции 40 инчи ГИГАНТ ЗЛАТО број 75 ФОЛИЈА mylar БАЛОНИ на сос служ 7 & 5

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато, Сребро.
Повод:
роденден
Обликот Стил:
број
Класификација:
Ballon
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Спецификација:
0.7-0.9M

Купувачи како што избираат