• Обновено
Пластични Рачни Сунѓерот Кујна Чистење на Кадата Керамичка Плочка Стакло WC Четка Сунѓерот Трајни Ѕид Почисто за Слободни Пад на Превозот

Пластични Рачни Сунѓерот Кујна Чистење на Кадата Керамичка Плочка Стакло WC Четка Сунѓерот Трајни Ѕид Почисто за Слободни

DEN 145.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Случаен Сина или Розева боја
Употреба:
Домаќинство Чистење
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BQB0010
Материјал:
PP
Стил:
Рака
Тип:
бања четка

Купувачи како што избираат