• Обновено
Темно Црвена 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил Заврши

Темно Црвена 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За

DEN 4536.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
3D-7
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
30m
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат