• Обновено
ЕЕ поддршка 5 X Автомобил Камион Авто 12V 80A 80 AMP SPST Реле Релеи 4 Pin 4P & Грло 4 Жица XY01

ЕЕ поддршка 5 X Автомобил Камион Авто 12V 80A 80 AMP SPST Реле Релеи 4 Pin 4P & Грло 4 Жица XY01

DEN 279.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Chevrolet Модел:
Лавина
Име На Модел:
CXR80T0304B
Објектот Ширина:
0inch
Лавина-Година:
2009,2010,2011,2012,2013
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Материјал Тип:
пластични + метал
Објектот Висина:
0inch
Година:
До 2015
Специјални Функции:
12V 80A Реле
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.272kg

Купувачи како што избираат