• Обновено
Нови BNC Машки Plug Switch BNC Машки Plug Десен Агол од 90 степен RG178 коаксијален Кабел 15CM 6 Адаптер за промет на Големо Брзо Брод

Нови BNC Машки Plug Switch BNC Машки Plug Десен Агол од 90 степен RG178 коаксијален Кабел 15CM 6 Адаптер за промет

DEN 72.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
BNC машки кабел
Конектор A:
BNC машки приклучок
Конектор Б:
BNC Машки Plug Десен Агол
Должина на кабел:
15CM 6 или барање
статус:
Нови
кабелот тип:
RG178 или на барање
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат