• Обновено
Vermilion јакна со голема raccoon крзно маскирани зимско палто за жена и маж

Vermilion јакна со голема raccoon крзно маскирани зимско палто за жена и маж

DEN 12000.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Raccoon Куче Крзно,Faux Кожа,Крзно
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Бренд Име:
Ел и Ле
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Декорација:
Прилагодливи Половината,Џебови
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
DM021
Стил:
Воени
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Џебови, Прилагодлив Половината
Поставата:
Со Кашмир Поставата
Големина:
XS,S.M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
Производот:
армијата јакна
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Стил:
жена јакна / човек паркови

Купувачи како што избираат