• Обновено
Huawei k4305 14.4 Mbps hsupa usb модем

Huawei k4305 14.4 Mbps hsupa usb модем

DEN 672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Безжичната
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
сертификација:
CE
Примена:
Десктоп,Лаптоп
Вид:
Надворешни
Број На Модел На:
K4305
Преносот Го Оценувате:
14.4 Mbps

Купувачи како што избираат