• Обновено
Нови Познатиот Бренд Лето Стил Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Дизајн Ѓердан Pendant Шарм Златен Ѓердан Ѓердан Жените Накит

Нови Познатиот Бренд Лето Стил Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Дизајн Ѓердан Pendant Шарм Златен Ѓердан Ѓердан Жените

DEN 107.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
12mm*24mm
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
BF1036
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Андроид
Функција:
Спиење Tracker
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
превозот:
Fedex ,DHL,UPS-от,Кина Пост,Хонгконг Пост
Тежина:
10.0g
Должина:
45cm

Купувачи како што избираат