• Обновено
1000pieces/многу 40mm мешавина боја Поместена Чувствува тркалезна форма занает/ DIY Appliques Облека декорација Бележник A15D

1000pieces/многу 40mm мешавина боја Поместена Чувствува тркалезна форма занает/ DIY Appliques Облека декорација Бележник

DEN 383.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Техника:
Appliqued
Големина:
approximately 40mm*40mm (1=25.4mm)
Стил:
Стап-На
Број На Модел На:
A15D
боја:
мешани

Купувачи како што избираат