• Обновено
Имитација multicolor бела сребрена-сива 4x6mm 5x8mm rondelle бисер лабава монистра шарм камења, накит одлуки 15inch B1078

Имитација multicolor бела сребрена-сива 4x6mm 5x8mm rondelle бисер лабава монистра шарм камења, накит одлуки 15inch

DEN 55.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
4x6mm 5x8mm
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Должина:
0.4cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Број На Модел На:
B1078
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Материјал:
no
Објектот Дијаметар:
4x6mm 5x8mm
Големина:
4x6mm 5x8mm

Купувачи како што избираат