• Обновено
Ио Алто Saxophone Порцелански Бела Боја на Телото со Злато Позлатен Бел и Клучеви

Ио Алто Saxophone Порцелански Бела Боја на Телото со Злато Позлатен Бел и Клучеви

DEN 21576.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тон:
Eb
Тип:
Паѓа Мелодија E (F)
Тело Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
како се покаже
Глава Материјал:
bakelite
Површината Материјал:
Порцелански Бела Боја на Телото со Злато Позлатен
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат