• Обновено
24 pc NdFeB Countersunk Магнет за Кол. 10x5 мм дебел Завртка M4 Countersunk Дупка Neodymium Ретки Земјата Постојан Магнет

24 pc NdFeB Countersunk Магнет за Кол. 10x5 мм дебел Завртка M4 Countersunk Дупка Neodymium Ретки Земјата Постојан

DEN 239.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Композитни:
NdFeB Магнет
Со Дупки:
Yes
Број На Модел На:
HMMEND42
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Обликот:
Куп Форма
Материјали:
NdFeB
одделение:
N42, може да се прилагоди
Димензии:
Како што е опишано, може да се прилагоди
Magnetizing:
AXIALLY, со столбови на две спротивни поени
позлата:
NiCuNi тројно позлатен, може да се прилагоди
производител:
Ураганот Магнети&Материјали Инженеринг
Cerficates:
RoHS Уверение, ISO сертифицирана
MOQ:
1 парче, пониска цена за поголема количина
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат