• Обновено
Encell Автомобил Милениче Седиште Опфаќа Водоотпорен Клупата Седиште Hammock Торба за во Автомобил Внатрешни работи Патување Додатоци столче Опфаќа Мат за домашни Миле?

Encell Автомобил Милениче Седиште Опфаќа Водоотпорен Клупата Седиште Hammock Торба за во Автомобил Внатрешни работи

DEN 671.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Специјални Функции:
Вода-Доказ,Основна Функција
Објектот Ширина:
42cm
Бренд Име:
Encell
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
сет парче:
1
Објектот Тежина:
700g
Објектот Должина:
130cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Столче Опфаќа
Објектот Висина:
45cm
Точка име :
Клупата Седиште Опфаќа
Име На Модел:
CWDBA-D002
Автомобил Производител:
Универзален Тип
Материјал Тип:
Водоотпорен материјал
боја:
како Слика
Објектот Големина:
130* 42* 45 cm
Објектот Тежина:
700 g
Функција:
Автомобил Миленичиња Патување Додатоци
Повод:
Автомобил Клупата Седиште
Специјални Функции:
Столче Опфаќа за домашни Миленици

Купувачи како што избираат