• Обновено
Моден Романтични Бел Кристал Двојно Срцето Pendant Ѓердан За Жените Љубител на Вљубените Подароци Накит Бесплатен Превозот NXLX1045

Моден Романтични Бел Кристал Двојно Срцето Pendant Ѓердан За Жените Љубител на Вљубените Подароци Накит Бесплатен

DEN 47.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
JINGLANG
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
26x15mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NXLX1045
Повод:
Ангажирање Подарок Партијата На Благосостојбата
Пакет:
OPP Пена Хартија, Картон
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Тежина:
6.4g
is_customized:
Yes
Должина:
35cm+5cmExtended Chain

Купувачи како што избираат