• Обновено
Воздухот Брзина Метар Airspeed Anemoscope Anemometer -20~60 C TENMARS TM404

Воздухот Брзина Метар Airspeed Anemoscope Anemometer -20~60 C TENMARS TM404

DEN 5136.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Tenmars
Број На Модел На:
TM404
Мерки:
Воздухот Брзина Метар,Температура, Влажност Тестер,Апсолутен Притисок

Купувачи како што избираат