• Обновено
зелена синџир вода доказ синџир О Прстен Печат Синџир 120 линкови за Пдд Нечистотија Велосипед Мотокрос Enduro Supermoto Тркачки ATV Quad Црвена

зелена синџир вода доказ синџир О Прстен Печат Синџир 120 линкови за Пдд Нечистотија Велосипед Мотокрос Enduro Supermoto

DEN 1176.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Објектот Висина:
0.39inch
Име На Модел:
KXF KX KLX KDX RMZ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Диск
Објектот Ширина:
0.39inch
Објектот Должина:
78.74inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Тип На Објект:
Синџир Поставува
Бренд Име:
Fengmoto
име на модел:
мотокрос

Купувачи како што избираат