• Обновено
3pcs/многу Животински Брошеви Моден Дизајн Кул Шарени коњ Broocher Легура Кристал Brooch за подарок Хороскопски brooch коњ среќа

3pcs/многу Животински Брошеви Моден Дизајн Кул Шарени коњ Broocher Легура Кристал Brooch за подарок Хороскопски brooch

DEN 189.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Жените Brooch
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Стил:
Класичен
Обликот:
коњ
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат