• Обновено
YUKALA x5a X5C x5c-12.4 G 4CH 6-Оската РК Летало Quadcopter резервни делови главниот пропелер/ножеви+опрема за слетување+моторни+батеријата

YUKALA x5a X5C x5c-12.4 G 4CH 6-Оската РК Летало Quadcopter резервни делови главниот пропелер/ножеви+опрема за слетување+моторни+батеријата

DEN 333.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Пропелери
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
x5a X5C x5c-1
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Пластични Тип:
ABS

Купувачи како што избираат