• Обновено
4 to8CH Професионални Видео Дистрибутер/Splitter,4CH Во,8CH AHD/CVI/TVI Камера BNC Излез,Поддршка DC12v Во,Max До 600M Растојание

4 to8CH Професионални Видео Дистрибутер/Splitter,4CH Во,8CH AHD/CVI/TVI Камера BNC Излез,Поддршка DC12v Во,Max До

DEN 1527.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BOAVISION
Број На Модел На:
HD-408
Дистрибуција број:
4 поени 8
Видео Внесување:
4* BNC
Видео излез:
8* BNC
Поддршка:
AHD/HDCVI/HDTVI Аналогни HD Video Splitter
Поддршка Резолуција :
1280*720 или 1920*1080
Текст&Output Должина:
текст неограничен и излез максимум до 300-600m
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Напојување(текст):
џек 2.1*5.5 мм,12V,1A(не се вклучуваат)
материјал квалитет:
Анти-корозија челик црна
Големина:
210*120*50mm

Купувачи како што избираат