• Обновено
500pcs Micro SD-Картичката во Држачот Џек Краток Тип ТФ Мемориската картичка Приклучоци Не само притисни

500pcs Micro SD-Картичката во Држачот Џек Краток Тип ТФ Мемориската картичка Приклучоци Не само притисни

DEN 1164.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
sim конектор
Број На Модел На:
sim конектор
Производи Статус:
Акции
Sim Картичка Читач:
држачот за sim картичка
Packect Контакт:
500pcs

Купувачи како што избираат