• Обновено
Дигитален LED Светло Метар Luminometer Лукс Метар TENMARS TM201

Дигитален LED Светло Метар Luminometer Лукс Метар TENMARS TM201

DEN 2736.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

is_customized:
N
Број На Модел На:
TM201
Бренд Име:
Tenmars
Мерен Опсег:
200, 2000, 20000, 200000 Лукс 20,200, 2000, 20000 Нога-свеќа
Сензор:
Силикон photodiode и филтер

Купувачи како што избираат