• Обновено
Индивидуализира ПВЦ Гумени Базен

Индивидуализира ПВЦ Гумени Базен

DEN 11141.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Зелена,Сива,Сина,Виолетова,Multicolor,Бургундија
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 6 години,> 8 години,> 3 години
Материјал:
ПВЦ
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
04
Тип:
Базен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат