• Обновено
10Sets/многу 8.4 V AC АДАПТЕР ACL15A ACL15B ACL15C ACL100 AC-L10 ПОЛНАЧ ЗА Sony DCR-DVD200 DCR-DVD301 DCR-DVD201

10Sets/многу 8.4 V AC АДАПТЕР ACL15A ACL15B ACL15C ACL100 AC-L10 ПОЛНАЧ ЗА Sony DCR-DVD200 DCR-DVD301 DCR-DVD201

DEN 1437.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
RingTeam
Излез Тип На:
DC
Број На Модел На:
US
врска:
Приклучок Во
Употреба:
Камера / Видео Камера
Излезниот Напон:
DC 8.4 V 1.5 А
Тип:
AC/ЅИДОТ Адаптер
За Да Се Вклопи:
Видео Камера, Камера
Влезен Напон:
110V-240V AC
Број На Модел На:
AC-L100

Купувачи како што избираат